Oferta pracy

Koordynator Badań Klinicznych

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

W pracy na stanowisku Koordynatora Badań Klinicznych odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Koordynowanie Badania Klinicznego;
  • Współpracę z monitorami badań klinicznych;
  • Współpracę z zespołem projektowym ds. badania klinicznego;
  • Udział w spotkaniach badaczy;
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia badania zgodnie z wdrożonymi procedurami SOP;
  • Wizyty komonitoringowe w trwającym badaniu;
  • Audyty jakościowe u CRO i podwykonawców;
  • Weryfikację poprawności i kompletności  eTMF i eCRF

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli będziesz posiadał/a:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe medycyna, biologia, farmacja, pielęgniarstwo, biotechnologia, inżynieria medyczna),
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Koordynatora Badań klinicznych lub udział w badaniach klinicznych z ramienia sponsora będzie dodatkowym atutem;
  • Biegłą znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalnych;
  • Doskonałą organizacje pracy, umiejętności pracy zespołowej;
  • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych.

Z naszej strony otrzymasz:

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Podczas okresu próbnego otrzymasz swój indywidualny plan pracy, który ułatwi Ci wdrożenie się w obowiązki oraz pozwoli poznać wszystkie systemy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie;
  • Realną możliwość awansu na wyższe stanowiska;
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna) z możliwością poszerzenia pakietów o inne, które Nam zaproponujesz;
  • Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.
Prosimy, aby Twoje zgłoszenie zawierało: CV oraz tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_STANOWISKO

Prosimy, aby CV zawierało klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mabion S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy