Logo Pracuj.pl

Koordynator Badań Klinicznych

Factor Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie badań klinicznych w ramach zespołów badawczych
  • planowanie, ewidencjonowanie i kontrola procedur w ramach wizyt pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji programów badawczych
  • nadzór nad poprawnym, terminowym oraz kompletnym wprowadzaniem danych do systemów informatycznych
  • prowadzenie komunikacji z podmiotami zarządzającymi badaniami klinicznymi
  • nadzór nad realizacją badań klinicznych zgodnie z protokołem

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • miesięczny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży badań klinicznych
  • praca w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań klinicznych

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób nastawionych na rozwój zawodowy oraz realizację ambitnych celów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia.

Factor Consulting Sp. z o.o.

KO-MED Centra Kliniczne to sieć w pełni zintegrowanych ośrodków badań klinicznych. Obecnie zatrudnia ponad 230 badaczy w 11 ośrodkach badawczych, którzy włączyli do badań klinicznych ponad 8100 pacjentów w ponad 340 badaniach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator Badań Klinicznych.

Miasto: Lublin

Koordynator Badań Klinicznych, Lublin