Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Badań Klinicznych

Lift-Med S.A.O firmie

  • Cegielniana 14, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Lift-Med S.A.

Cegielniana 14

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i monitorowanie prowadzonych badań klinicznych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych badań klinicznych,

  • współpraca z ośrodkami prowadzącymi badania kliniczne,

  • współpraca z monitorami badań klinicznych,

  • koordynowanie współpracy sponsora z członkami zespołu badawczego i ośrodkiem,

  • przygotowywanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym (również w zakresie słownictwa medycznego),

  • doświadczenie w koordynowaniu badań klinicznych,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy,

  • zdolności komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • zaangażowanie, samodzielność, systematyczność,

  • umiejętność osiągania zamierzonych celów.

Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii LIFT-MED to wielospecjalistyczna placówka medyczna powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie lekarzy specjalizujących się w różnych gałęziach medycyny oraz z chęci stworzenia na Śląsku nowej jakości medycyny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym oraz zabiegowym. Oferujemy pacjentom profesjonalne usługi medyczne, zapewniając należytą opiekę od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończenia leczenia. Nasza działalność obejmuje usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, dermatologii czy chirurgii plastycznej. Funkcjonuje u nas gabinet stomatologiczny, a także poradnie: ginekologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna, gastroenterologiczna, laryngologiczna, urologiczna i wiele innych. Prowadzimy działalność medyczną nie tylko w ramach poradni specjalistycznych, ale również jako szpital.

Przewiń do profilu firmy