Oferta pracy

Koordynator Badań Klinicznych

Medicover Integrated Clinical Services

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z lekarzami oraz pozostałymi członkami zespołu badawczego;

  • Koordynowanie projektów badawczych realizowanych przez Ośrodek Badań Klinicznych;

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej oraz realizowanie wytycznych protokołu badania;

  • Raportowanie danych w systemach eCRF;

  • Nadzór na screeningiem i randomizacją pacjentów;

  • Utrzymywanie komunikacji z pacjentem oraz nadzorowanie kalendarza wizyt zgodnie z protokołem badania;

  • Przygotowanie i uczestnictwo w wizytach otwierających i zamykających Ośrodek, monitorujących oraz audytach;

  • Reprezentowanie Ośrodka podczas spotkań badaczy.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku koordynatora badań klinicznych - warunek konieczny;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, dokładność z naciskiem na dbałość o szczegóły;

  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Wsparcie przy realizowanych projektach;

  • Współprace ze zgranym i przyjaznym zespołem;

  • Pracę w Ośrodku zachowującym wysokie standardy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • system kafeteryjny

  • premia

Jako firma o europejskim zasięgu, wchodząca w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych oraz Punktów Pobrań, na polskim rynku jesteśmy obecni już od przeszło dwudziestu lat. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej (od prostych badań diagnostycznych, po zaawansowane badania kliniczne), a także w zakresie obsługi Pacjenta w zakresie pobrań materiału do badań.

Jesteśmy organizacją, która stawia na nowoczesne rozwiązania, stale rosnącą w siłę. Z niezwykłą dynamiką poszerzamy swoje portfolio klientów, rozbudowujemy swoją sieć. Naszą największą wartością są ludzie, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Każdego dnia kreujemy przyjazną atmosferę w pracy, inspirujemy, integrujemy zespoły. Cechuje nas ogromna uważność na potrzeby naszych pracowników, dlatego stawiamy na regularne spotkania, podczas których możemy usłyszeć głosy swoich pracowników.

Jeśli podzielasz nasze wartości i jesteś zainteresowany pracą w ciekawym środowisku medycznym, zaaplikuj na to stanowisko.

Przewiń do profilu firmy