Oferta pracy

Koordynator Badań Klinicznych

MCM POLIMEDICAO firmie

MCM POLIMEDICA

Belgradzka 52

Warszawa

MCM Polimedica Warszawa, będące partnerem ETG Network (European Trial Group) należy do sieci ośrodków badań klinicznych znajdujących się w całej Polsce. MCM Polimedica mieści się w Warszawie. Nasza działalność opiera się na prowadzeniu międzynarodowych badań klinicznych zlecanych przez prestiżowe firmy farmaceutyczne oraz CRO (Contract Research Organization). Prowadzimy badania z zakresu takich specjalizacji, jak: Diabetologia, Kardiologia, Urologia, Ginekologia, Neurologia, Dermatologia, Pulmonologia, Reumatologia, Laryngologia, Endokrynologia.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH

Miejsce pracy: ul. Belgradzka 52/54, 02- 793 Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Profesjonalna opieka nad pacjentem;
  • Koordynowanie badaniami klinicznymi zgodnie z wymogami GCP;
  • Uzupełnianie baz danych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka;
  • Obsługa komputera oraz programów medycznych.

Oczekiwania:

  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
  • Kreatywność;
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office i urządzeń biurowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość GCP;
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę biurową od poniedziałku do piątku;
  • Możliwość rozwoju w Ośrodku o wysokim standardzie;
  • Szkolenia;
  • Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy