Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Badań Klinicznych

Factor Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie programów badawczych, prowadzenia dokumentacji badaniowej

  • planowanie i kontrola realizacji procedur w ramach wizyt pacjentów

  • raportowanie i przygotowywanie dokumentacji programów badawczych

  • nadzór nad poprawnym, terminowym oraz kompletnym wprowadzaniem danych do systemów informatycznych

  • prowadzenie komunikacji z podmiotami zarządzającymi badaniami klinicznymi (CRO), z monitorami

  • utrzymanie wysokich standardów obsługi pacjenta

  • nadzór nad funkcjonowaniem Ośrodka

  • bieżące zarządzanie operacyjne

  • realizacja założonych celów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w koordynowaniu badań klinicznych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

  • wykształcenie wyższe,

  • szkolenie GCP

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność, pro-aktywność

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • prawo jazdy kat. B

  • biegła obsługa pakietu MS OFFICE

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • miesięczny system premiowy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży badań klinicznych

  • praca w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań klinicznych

Factor Consulting Sp. z o.o.

KO-MED Centra Kliniczne to sieć w pełni zintegrowanych ośrodków badań klinicznych. Obecnie zatrudnia ponad 230 badaczy w 13 ośrodkach badawczych, którzy włączyli do badań klinicznych ponad 6 500 pacjentów w ponad 280 badaniach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator Badań Klinicznych

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób nastawionych na rozwój zawodowy oraz realizację ambitnych celów.

Przewiń do profilu firmy