Logo Pracuj.pl

Koordynator Badań Klinicznych

MCM POLIMEDICA SP. Z O.O. SP. J.O firmie

MCM POLIMEDICA SP. Z O.O. SP. J.

Belgradzka 52

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna opieka nad pacjentem;
  • Koordynowanie badaniami klinicznymi zgodnie z wymogami GCP;
  • Uzupełnianie baz danych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka;
  • Obsługa komputera oraz programów medycznych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
  • Kreatywność;
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office i urządzeń biurowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość GCP;
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę biurową od poniedziałku do piątku;
  • Możliwość rozwoju w Ośrodku o wysokim standardzie;
  • Szkolenia;
  • Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach;
  • miejsce pracy: Warszawa, ul. Belgradzka 52 lok. 54

MCM Polimedica Warszawa, będące partnerem ETG Network (European Trial Group) należy do sieci ośrodków badań klinicznych znajdujących się w całej Polsce. MCM Polimedica mieści się w Warszawie (Ursynów). Nasza działalność opiera się na prowadzeniu międzynarodowych badań klinicznych zlecanych przez prestiżowe firmy farmaceutyczne oraz CRO (Contract Research Organization). Prowadzimy badania z zakresu takich specjalizacji, jak: Diabetologia, Kardiologia, Urologia, Ginekologia, Neurologia, Dermatologia, Pulmonologia, Reumatologia, Laryngologia, Endokrynologia.

Koordynator Badań Klinicznych, Belgradzka 52, Ursynów, Warszawa