Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Bezpieczeństwa Informacji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

    Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

    Miasto: Gdańsk
    Kategoria: IT
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

    Zakres obowiązków

    • Weryfikacja uprawnień w systemach przetwarzania obszaru biznesowego lub grupy informacji.
    • Wnioskowanie o upoważnienie do przetwarzania danych osobowych
    • Weryfikacja wystawionych upoważnień,
    • Opracowanie, wdrożenie i aktualizacja dokumentów polityki bezpieczeństwa dla danej grupy informacji (GI) zgodnie z obowiązującą Polityką Bezpieczeństwa firmy.
    • Określenie metod przetwarzania grupy inf. – określenie systemów przetwarzających dane z GI (obieg dokumentów papierowy, wyszczególnienie systemów komputerowych).
    • Określenie ról dostępu do systemów przetwarzających informację danej GI.
    • Szkolenie lub zlecenie i weryfikacja przeszkolenia osób dopuszczonych lub starających się o dostęp do danej GI (dostęp do przetwarzania informacji w GI możliwy jest po przeszkoleniu i zaznajomieniu się z polityką regulaminami i przepisami dotyczącymi GI).
    • Wnioskowanie o dostęp do informacji GI.
    • Przegląd dokumentacji SBI obszaru biznesowego lub grupy informacji.
    • Aktywny udział w analizie ryzyka
    • Koordynacja audytów wewnętrznych. OB.
    • Udział i koordynacja audytów zewnętrznych

    Wymagania
    • Wykształcenie wyższe: informatyczne, administracyjne lub pokrewne,
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w tym GDPR/RODO,
    • Znajomość wymagań normy ISO 27001, i metodyk zarządzania ryzykiem,
    • Doświadczenia we wdrażaniu i nadzorowaniu dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych
    • Umiejętność przygotowania i przeprowadzania audytów ochrony danych osobowych,
    • Umiejętność dokumentowania wymogów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność,
    • Samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności zarządzania projektami i pracy pod presją czasu
    Oferujemy

    Warunki zatrudnienia

    Zapewniamy bezpieczeństwo

    Rozwój zawodowy

    Różne dodatki

    Zobacz czym się zajmujemy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolskiej 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.