Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator BHP

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum ChemiczneO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji koordynatora bhp zgodnie z art. 208 k.p.,

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy i przestrzegania przepisów bhp przez pracowników podwykonawców w miejscach wykonywania prac budowlanych,

  • monitorowanie i ocena podwykonawców pod względem przestrzegania zasad BHP,

  • sporządzanie protokołów, raportów pokontrolnych,

  • udział w naradach koordynacyjnych,

  • doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP.

Nasze wymagania

  • uprawnienia kwalifikacyjne do pełnienia obowiązków służby bhp,

  • doświadczenie w pracy w służbie bhp przy realizacji projektów inwestycyjnych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność organizacji pracy i przeprowadzania kontroli,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych,

  • elastyczność i otwartość na zmiany,

  • umiejętność współpracy z organami kontrolnymi oraz jednostkami zewnętrznymi.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę – zlecenia lub kontrakt B2B,

  • warunki płacowe adekwatne do zakresu prac, oczekiwanych terminów

  • i zaangażowania,

  • wsparcie merytoryczne w zakresie wewnętrznych procedur i standardów GA PKCh Sp. z o.o.,

  • długofalową partnerską współpracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne

Spółka działająca w obszarze wielobranżowych usług projektowych związanych z pełną obsługą projektową procesów inwestycyjnych w przemyśle chemicznym, energetycznym, petrochemicznym oraz w obszarze tematów wykonawczo–realizacyjnych, związanych ze świadczonymi usługami kompletacji dostaw i realizacji inwestycji „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy