Oferta pracy

Koordynator BIM (m/k)

STRABAG Sp. z o. o.O firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów obecnie poszukuje osoby na stanowisko:
Lokalizacja: Pruszków

Zadania:

  • przygotowanie, opracowanie i wdrażanie strategii oraz standardów BIM
  • wsparcie przy nadzorowaniu pracy biur projektowych w zakresie realizacji opracowań w standardzie BIM
  • koordynacja projektów BIM oraz współpraca z innymi stronami projektu
  • wsparcie kierownictwa przy opracowaniu dokumentacji i organizacji procesów BIM na kontraktach
  • wdrażanie nowoczesnych technologii przy realizacji kontraktów Projektuj i Buduj
  • weryfikacja modeli pod kątem założeń BIM
  • wsparcie w zakresie modelowania, rozwiązywaniu bieżących zagadnień związanych z tematyką BIM
  • wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe - projektowanie w obszarze drogowym
  • doświadczenie w koordynacji projektów/zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi
  • znajomość standardów BIM
  • wykształcenie wyższe: budownictwo drogowe
  • znajomość programów OpenRoads , Civil 3D, InRoads, Navisworks, Microstation
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • samodzielność, komunikatywność, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń
  • Studia podyplomowe z zakresu BIM i/lub certyfikat BIM Koordynator lub podobne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space
  • miejsce parkingowe
  • ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.