Oferta pracy

Koordynator BIM

MIRBUD S.A.O firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad modelami BIM na inwestycjach realizowanych z wykorzystaniem BIM
  • koordynacja współpracy  w ramach zespołu  pomiędzy  podwykonawcami
  • wsparcie  projektantów, koordynacja projektów
  • tworzenie BIM Execution Plan dla konkretnej inwestycji
  • uzupełnianie modelu o dane wymagane przez inwestora lub usprawniające proces budowy
  • wskazywanie i uwzględnianie wszystkich zagrożeń związanych z procesem budowy, które można wykryć i przewidzieć przy wykorzystaniu modelu BIM
  • wskazywanie i uwzględnianie wszystkich oszczędności, zarówno materiałowych jak i wynikających ze skrócenia czasu, możliwych do uzyskania dzięki analizie modelu BIM
  • doszkalanie członków zespołu realizujących projekt  w obsłudze oprogramowania, cierpliwością, odpowiedzialnością  i spostrzegawczością

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Koordynatora BIM (BIM Managera) w firmie wykonawczej
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • znajomość narzędzi i procesów Building Information Modeling
  • doświadczenie  zdobyte  w  pracy z wieloma modelami  BIM
  • praktyczna znajomość pracy z użyciem plików IFC oraz BCF
  • podstawowa znajomość programów wykorzystywanych przez projektantów
  • wiedza techniczna ze wszystkich branż budownictwa:  architektury,  instalacji  sanitarnych, instalacji elektrycznych  oraz  konstrukcji w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań
  • tworzenie dokumentów standaryzujących  model  BIM
  • umiejętności menedżerskie na wysokim poziomie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • cierpliwością, odpowiedzialnością  i spostrzegawczością
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • możliwość doszkalania w obsłudze oprogramowania
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) poprzez przycisk APLIKUJ z adnotacją w tytule: Koordynator BIM

wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy