Oferta pracy

Koordynator Biura - Asystent/ka Dyrektora Makroregionu

Selena SAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektora Makroregionu w codziennej pracy administracyjnej na terenie Regionu Zachodniego, m.in. prowadzenie kalendarza, obsługa gości, obsługa korespondencji, zamawianie materiałów sprzedażowych oraz biurowych

  • regularne przygotowywanie bieżących raportów na podstawie wewnętrznych danych oraz informacji z zewnątrz firmy

  • zapewnienie i podtrzymywanie właściwej komunikacji pomiędzy Dyrektorem Makroregionu, a pozostałymi działami firmy we wszelkich kwestiach biznesowych

  • organizacja spotkań zespołu w regionie oraz przygotowywanie prezentacji na potrzeby regionu

  • obsługa klienta oraz udzielanie informacji dotyczących usług lub produktów oferowanych przez firmę.

  • wsparcie w innych obszarach administracji.

  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

  • samodzielność

  • wysoka samodyscyplina oraz umiejętność zarządzania zadaniami w czasie

  • przywiązywanie uwagi do szczegółów, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz terminowości w dostarczaniu rozwiązań.

  • proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i realizacji pomysłów

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Power Point (są to warunki konieczne)

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań i dynamiki

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy