Oferta pracy

Koordynator Biura

MAX POWER Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jako Koordynator Biura będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za kwestie administracyjne, doradcze i kontrolne w zakresie prac administracyjnych i procesów HR. W ramach swojej roli będziesz także wspierać zarządzanie zespołem rekruterów, czynności administracyjne związane z działalnością agencji pracy tymczasowej, rekrutację nowych Pracowników . Dbanie o dobre relacje z zespołem i pomoc w bieżących zadaniach Area Manager, u nas każdy dzień będzie inny, pełen wyzwań i satysfakcji. Zapraszamy do współpracy!

Obowiązki

  • wsparcie merytoryczne, koordynacja pracy zespołu rekruterów oraz konsultantów pracy tymczasowej,
  • prowadzenie rekrutacji nowych członków zespołu,
  • koordynowanie obiegu dokumentacji firmowej – tworzenie dokumentów, umów z klientami i dostawcami,
  • prace związane z administracją oddziału, analiza oraz wdrażanie procedur,
  • współpraca z działami: prawnym, księgowym, legalizacji pracy oraz działem kadr i płac,
  • wsparcie administracyjne dla pozostałych działów, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami operacyjnymi w firmie,
  • dbałość o przestrzeganie standardów obsługi Klienta,
  • raportowanie do przełożonego – Kierownika Regionalnego,
  • Codzienna współpraca z Kierownikiem Regionalnym,

Wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w agencji pracy tymczasowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane (ekonomia, administracja, HR)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min.dobrym
  • znajomość przepisów prawa pracy i ustawy o promocji zatrudnienia,
  • pracowitość i systematyczność,
  • Umiejętności zarządzania zespołem,
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji,
  • Wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnych,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole,
  • Wyjścia integracyjne,
  • Niekorporacyjne podejście do wykonywanej pracy,
  • Komfortowe warunki pracy w przyjaznym biurze,
  • Pozapłacowe benefity,
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAX POWER Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 7, 55 – 040 Kobierzyce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 00000328802. Informujemy, że wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych w naszej Spółce – Myoungwon Son, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy