Koordynator biura Firmy - Specjalista do spraw kadr z jęz. ang.

"Firma Codogni" Sp.j.O firmie

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu.

  • Prowadzenie spraw osobowych pracowników.

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej i aukcyjnej.

  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu pracy osób niepełnosprawnych.

  • Organizacja działań związanych z projektami grantowymi i ewentualnym pozyskiwaniem grantów.

  • Wsparcie działań marketingowych w j. angielskim i rosyjskim.

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z właścicielem firmy i raportowanie.

  • Wykonywanie innych zadań zależnych od potrzeb firmy.

  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań służbowych i poleceń przełożonych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej.

  • Należyta dbałość o powierzone mienie.

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy.

  • Bardzo dobra pamięć i umiejętność wykonywania wielu zadań jednego dnia.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i dobra rosyjskiego (w mowie i piśmie).

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.

  • Umiejetność pracy w zespole.

  • Wiedza – z zakresu prawa pracy, wybranych zagadnień z kodeksu cywilnego, ustawy o zatrudnieniu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, ustawy o ochronie danych osobowych.

  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego. Umiejętność redagowania pism i dokumentów.

To oferujemy

  • Stabilną i zróżnicowaną pracę.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Możliwość rozwoju np. udział w kursach i szkoleniach.

  • Możliwość wykorzystania umiejętności językowych

O nas

„Firma Codogni” zaczęła działalność w 1990 r. od produkcji i handlu wyrobami z metalu. W kolejnych latach zajęliśmy się rozwijaniem produkcji kutych kul stalowych, wykorzystywanych głównie w zakładach przeróbczych przemysłu wydobywczego rud miedzi, cynku i ołowiu oraz skalnego, a także w zakładach energetycznych i cementowniach.

Od 2006 r. rozwijamy działalność eksportową, w której odnotowujemy systematyczny wzrost. Zastosowanie oszczędnych technologii, rozwijane moce produkcyjne, jak i lata doświadczenia sprawiły, że staliśmy się liderem produkcji kul mielniczych w Polsce i znaczącym producentem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się częściowo w j. angielskim

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy