Oferta pracy

Koordynator Biura Fundacji

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Gospodarstwa Krajowego

Chmielna 73

Warszawa

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków.

W związku z powołaniem nowej fundacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Odpowiedzialność i zadania:

  • Koordynowanie i realizacja wszystkich zadań związanych z prowadzeniem i utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura fundacji
  • Bieżące wsparcie pracy kadry menedżerskiej fundacji, w tym zarządzanie kalendarzem, organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w fundacji
  • Wsparcie Dyrektora ds. Zarządzania Projektami i Dyrektora ds. Organizacji Budżetowania i Zakupów
  • Wsparcie działań marketingowych i komunikacji
  • Organizacja imprez, eventów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadanie
  • Samodzielność przy realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i budowania trwałych relacji
  • Pasja i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu lub PR
  • Dodatkowym atutem będę doświadczenie na podobnym stanowisku w fundacji

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w nowopowstającej fundacji
  • Ambitne zadania i ciekawe projekty
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Lokalizację biura w ścisłym centrum
  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy