Oferta pracy

Koordynator biura hotelu z j. niemieckim

WROSYSTEMO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zapewnienie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów, analiza i akceptacja faktur,

  • Kontakt z niemieckimi bankami, urzędami, biurem rachunkowym,

  • Ścisła współpraca z Managerem hotelu, wsparcie językowe i administracyjne,

  • Obsługa gości i spotkań w biurze,

  • Weryfikacja potrzeb oraz zamawianie niezbędnych materiałów biurowych,

  • Zarządzanie grafikiem pracy zespołu, dbanie o przestrzeganie zasad panujących w biurze.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w administracji hotelu),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do relokacji i świadczenia stałej pracy na terenie Niemiec.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ B2B,

  • Darmowe zakwaterowanie, samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia rozwojowe,

  • System premiowy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • szkolenia rozwojowe

WROSYSTEM

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów.

Przewiń do profilu firmy