Oferta pracy

Koordynator biura i administracji

Boekestijn Transport Sp. z o. o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy. Naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Anglią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:

  • Pracę w której nie można się nudzić.
  • Work-life balance.
  • Opłacane przez firmę kursy językowe.
  • Niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy.
  • Możliwość dalszego rozwoju swoich kompetencji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i dostęp do platformy MyBenefit.

Zakres obowiązków:

  • Kontakty z dostawcami i kontrahentami. Koordynacja napraw, dostaw, obioru poczty i kurierów.
  • Czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe.
  • Organizacja i obsługa spotkań.
  • Koordynacja pracy recepcji. Obsługa gości oraz telefonów i korespondencji przychodzącej.
  • Administracyjne wsparcie dla pracowników, rozdysponowanie korespondencji, organizacja podróży służbowych.
  • Poprawa efektywności pracy biura.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Entuzjazm, pozytywna energia i motywacja.
  • Własna inicjatywa i ciągłe dążenie do polepszania efektywności i wizerunku biura.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
  • Jeszcze lepsze umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Office

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich dokumentów
aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy