Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Biura

WŁODZIMIERZ SKLENIARZ DRUKARNIA SKLENIARZ

Bolesława Czerwieńskiego 3d

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wizerunek firmy i biura oraz jego poprawne funkcjonowanie,

  • Prowadzenie i nadzorowanie prac administracyjno – biurowych,

  • Prowadzenie kalendarza spotkań osób zarządzających firmą,

  • Organizacja i obsługa spotkań, wydarzeń firmowych, eventów, podróży,

  • Wspieranie osób zarządzających i pracowników firmy w obowiązkach administracyjnych,

  • Poszukiwanie i wdrażanie sposobów uzyskania jak najwyższej jakości pracy własnej,

  • Kontakt z urzędami, instytucjami, bankami,

  • Przygotowywanie dedykowanych raportów i zestawień,

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Prowadzenie korespondencji biurowej i koordynowanie jej przepływu,

  • Zamówienia artykułów biurowych, spożywczych,

  • Prowadzenie spraw z zakresu BHP dotyczących przydziału, wydawania, zwrotu odzieży ochronnej,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie i ustalania priorytetów,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność,

  • Konsekwencja w działaniu, kreatywność,

  • Przejawianie własnej inicjatywy, własna odpowiedzialność,

  • Przyjazna, otwarta postawa, miła aparycja, dyskrecja,

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane,

To oferujemy

  • Miłą atmosferę pracy w firmie będącej liderem na rynku w swoim segmencie,

  • Pracę w renomowanej firmie z ponad trzydziestoletnią tradycją,

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w stabilnym środowisku,

  • Przejrzysty system wynagrodzeń,

  • Opieka medyczna Lux Med, Pakiety ubezpieczeń grupowych, Multisport,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością stałej współpracy,

  • Wynagrodzenie brutto od 3.010,00 zł plus premia uznaniowa.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie NNW

  • dostęp do kart sportowych

Kandydatów prosimy o podanie dyspozycyjności oraz oczekiwań finansowych brutto

PRACA NA CZAS ZASTĘPSTWA DO MARCA/KWIETNIA 2024 ROKU.