Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator biura

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Control Process SA

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatki/-ta na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie zadań zleconych przez Zarząd
    • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentacji
    • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby Zarządu Spółki
    • Zarządzanie kalendarzami spotkań
    • Organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych
    • Bieżąca obsługa biura
    • Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenia wyższego
    • Umiejętności zarządzania informacjami
    • Znajomości zasad administracji
    • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Asystenta
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Nienagannej prezencji

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w obszarze biznesowym
    • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
    • Dofinansowanie pakietu sportowego
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.