Koordynator Biura Obsługi Klienta - Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi

Grupa PGD

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu Biura Obsługi Klienta, halą napraw AZNN, a w tym: wyznaczanie zadań pracownikom oraz ocena stopnia ich realizacji

  • Zarządzanie współpracą z podwykonawcami

  • Przestrzeganie oraz realizowanie określonych standardów w zakresie obsługi Klienta

  • Obsługa Klientów Kluczowych oraz Korporacyjnych

  • Reprezentacja firmy przed zewnętrznymi Kontrahentami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz rozliczeniową

Nasze wymagania

• Doświadczenia w procesowaniu/rozliczaniu szkód komunikacyjnych

• Wykształcenia wyższego lub średniego o profilu mechanicznym/technicznym

• Umiejętności zarządzania zespołem (delegowania, motywowania, rozliczania zadań)

• Umiejętności budowania dobrych relacji z klientami

• Umiejętności dzielenia się wiedzą

• Inicjatywy i nastawienia na osiąganie wyników

• Czynnego prawo jazdy kategorii B

• Doświadczenia w pracy w CRM

• Znajomości Audatex

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Mikołajki dla Dzieci

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Jako PGD Naprawy Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie.

Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

Jesteśmy częścią Holding1.

Przewiń do profilu firmy