Koordynator Biura Obsługi Klienta - Logistyka i magazynowanie

ARO Logistics sp.k.O firmie

  • Duńska 3/5
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ARO Logistics sp.k.

Duńska 3/5

Łódź

Jesteśmy firmą, która świadczącą usługi magazynowe dla firm trzecich w ramach 3PL. Współpracujemy z klientami z różnych branż: FMCG, POS, beauty, e-commerce, drogeriami i innymi. Codziennie wykonujemy setki operacji z zakresu ruchów magazynowych, administracyjnej obsługi zamówień i dyspozycji, co-packingu i dalszej dystrybucji towarów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko Koordynatora Biura Obsługi Klienta.

Obowiązki:

  • zapewnienie poprawnej obsługi Klientów w obszarze biura, zgodnej z wymaganiami zawartych kontraktów oraz standardów firmy,
  • koordynowanie kilku projektów jednocześnie i nakładanie priorytetów na zadania,
  • analiza i opracowywanie danych od Klientów,
  • bieżące wsparcie pracowników BOK w wykonywanych zadaniach,
  • bieżąca telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów,
  • wprowadzanie danych do systemu WMS oraz do innych systemów obsługi Klienta,
  • wspieranie działu w innych pracach biurowo-administracyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej w obszarze logistyki i magazynowania,
  • doświadczenie w obsłudze Klienta B2B (zarówno w zakresie firm małych, średnich, dużych jak i międzynarodowych korporacji),
  • umiejętność analizowania danych i nakładania priorytetów na zadania,
  • umiejętność organizowania czasu pracy własnego i podległego zespołu BOK (zespół 3-5 pracowników)
  • umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem (zewnętrznym i wewnętrznym),
  • sprawność w poruszanie się w pakiecie MS Office – w szczególności Excel (min. znajomość funkcji WYSZUKAJ.PIONOWO oraz tabel przestawnych),
  • sprawność w poruszaniu się w systemach i aplikacjach (doświadczenie w pracy w systemach ERP, WMS, aplikacjach webowych) – mile widziane,
  • wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania, logistyki – mile widziane,
  • wiedza z zakresu BDO, KOBIZE – mile widziane, warunek niekonieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość realizowania pomysłów w zakresie bieżącej pracy działu,
  • długoterminową, stabilną współpracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy