Oferta pracy

Koordynator biura obsługi klienta

MILLE SAPORI PLUS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Mille Sapori Plus Sp. z o.o.

Jesteśmy importerem włoskich produktów spożywczych, proponujemy szeroką gamę asortymentu najwyższej jakości do kuchni domowej, pizzerii, hoteli, barów oraz restauracji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator biura obsługi klientaNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • koordynowanie pracy zespołu (5 osób)
  • nadzór nad poprawnością rejestru kontrahentów
  • koordynowanie procesu zamówienie – realizacja – faktura sprzedaży
  • wystawianie dokumentów sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • znajomość zasad prowadzenia ewidencji sprzedaży
  • doświadczenie w obsłudze kas fiskalnych oraz wystawiania faktur
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • znajomość programu Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • telefon komórkowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zniżki na produkty firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferty nie będą rozpatrywane:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy