Oferta pracy

Koordynator biura / Office coordinator

Monogo Sp. z o.o.

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Nałęczowska 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracami administracyjno-biurowymi;

  • ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentów (umowy, procedury, pisma wychodzące/przychodzące, itp.);

  • sporządzanie procedur w zakresie czynności biurowych oraz wewnętrznych regulaminów, zarządzeń i instrukcji we współpracy z Kierownikiem biura;

  • organizacja i obsługa spotkań;

  • dbanie o zaopatrzenie biura (zakup sprzętu biurowego, kontakty z dostawcami sprzętu biurowego);

  • organizacja podróży służbowych;

  • kontakt z instytucjami i firmami współpracującymi;

  • dbanie o prawidłową komunikację wewnętrzną;

  • wsparcie działu HR;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w koordynowaniu biura;

  • preferowane wykształcenie wyższe (administracja, zarządzanie i marketing, ekonomia lub pokrewne);

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Outlook, MS Power Point i MS Excel) w tym przygotowywania prezentacji oraz redagowania tekstów;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2;

  • elastyczność w działaniu, komunikatywność, odpowiedzialność, zdolność do pracy pod presją czasu; samodzielność.

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub UoP);

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • hybrydowy model pracy;

  • darmowe lekcje języka angielskiego;

  • imprezy integracyjne;

  • bogaty pakiet benefitów (karta multisport / ubezpieczenie grupowe / prywatna opieka medyczna).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

W Monogo projektujemy dedykowane rozwiązania, które sprawią, że Twój biznes będzie uszyty na miarę i dopasowany idealnie do Twoich potrzeb. Pracujemy w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku gdzie pasja i entuzjazm stoją zawsze na pierwszym miejscu.

Obecnie poszukujemy energicznej osoby do koordynacji naszych biur.

Przewiń do profilu firmy