Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Biura / Office Manager

EMAKO.PLO firmie

  • Tadeusza Kościuszki 29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Administracja - koordynacja efektywnego obiegu informacji oraz dokumentów w firmie (rejestracja, archiwizacja, poufność danych);

  • Obsługa systemów z obszaru finansów;

  • Zagadnienia z zakresu HR miękkiego m.in. wsparcie pracowników i kierowników w bieżących sprawach, procesowanie umów do kadr, ogranizowanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy, obsługa benefitów, koordynacja rekrutacji, pomoc w opracowaniu ścieżki rozwoju, zasad premiowania;

  • Udział we wdrożeniu nowych pracowników m.in. organizowanie szkoleń z systemów, ewidencja sprzętu firmowego;

  • Koordynacja zakupów biurowych, negocjacje umów z dostawcami i usługodawcami.

Nasze wymagania

  • Min 2-letniego doświadczenia w zakresie administracji lub HR;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Umiejętności wyznaczania priorytetów;

  • Dokładności, terminowości, samodzielności;

  • Wykształcenia min. średniego;

  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;

  • Doświadczenie w obsłudze programów ERP będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień lub doświadczenie w HR miękkim, m.in. w procesach:

  • Tworzenia opisów stanowisk;

  • Określania ścieżki rozwoju pracownika;

  • Badania satysfakcji pracowników;

  • Oceny okresowej;

  • Wspierania procesu rekrutacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;

  • Doskonałą atmosferę pracy i wsparcie zespołu;

  • Premię zależną od wyników Twojej pracy;

  • Możliwość praktycznego poznania zagadnień z obszaru HR;

  • Dofinansowanie wakacji;

  • Kartę Multisport;

  • Catering.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna video

4

Zatrudnienie

EMAKO.PL

EMAKO.pl firma z branży e-commerce. Prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy użytecznych, drobnych artykułów gospodarstwa domowego. Od początku konsekwentnie przebyliśmy drogę od małego sklepu do jednego z liderów polskiego e-commerce.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa. Stawiamy na swobodną atmosferę pozbawioną korporacyjnej sztywności.

Jesteśmy zespołem otwartym na ciekawe i ambitne pomysły, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracując z nami, będziesz miał możliwość realizowania różnorodnych projektów, przy współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin e-commerce.

Przewiń do profilu firmy