Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator biura - Office Manager

Viessmann Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Karkonoska 65

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i obsługa administracyjna biura we wszystkich sferach jego funkcjonowania

  • Pomoc w planowaniu i organizowaniu spotkań biznesowych wewnątrz i na zewnątrz firmy

  • Prowadzenie korespondencji i spraw bieżących spółki

  • Prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań biznesowych

  • Obsługa skrzynki mailowej

  • Opracowywanie prezentacji oraz materiałów na spotkania

Nasze wymagania

  • Absolwent / student kierunków związanych z informatyką, ekonomią, stosunkami międzynarodowymi, eksportem

  • Dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

  • Podstawowa wiedza w zakresie rozwiązywania problemów IT

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Umiejętność pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach

  • Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych

  • Bardzo dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowa zlecenie

  • Praca w niepełnym wymiarze godzin

  • Profesjonalne wprowadzenie stanowiskowe oraz wsparcie doświadczonych współpracowników

  • Udział w różnorodnych projektach i realizowanie projektów tematycznych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany program Benefit

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • Program Benefit Systems

  • bogata platforma e-learningowa

  • system premiowy

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Przewiń do profilu firmy