Oferta pracy

Koordynator Biura

HRK S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

firmy międzynarodowej.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie codziennej pracy Zarządu;

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura;

  • Koordynowanie i organizacja spotkań oraz podróży służbowych;

  • Przygotowanie prezentacji i dbanie o właściwy przepływ informacji;

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy;

  • Koordynowanie floty samochodów służbowych;

  • Współpraca z innymi działami administracyjnymi;

  • Koordynowanie zamówień na materiały biurowe i inne usługi;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Chęć pracy w międzynarodowym środowisku;

  • Samodzielność oraz dobra organizacja własnego czasu pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2;

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Znajomość SAP (mile widziana).

HRK S.A.

Zespół HRK Human Resources & Administration specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu struktur działów personalnych. Dzięki współpracy ze zróżnicowanymi Klientami naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy