Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator biura

mProject Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oddziału biura,

  • dbanie o rozwój oddziału,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z klientami,

  • uczestnictwo w programie partnerskim i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • sporządzanie i przesyłanie ofert,

  • zawieranie umów,

  • wystawienia faktur oraz ewidencja operacji gospodarczych w systemie księgowym,

  • administracja oddziału,

  • inicjowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych,

  • współpraca z działem księgowym.

  • Oczywiście przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie, tak abyś w swoich obowiązkach czuł/a się jak ryba w wodzie!

Nasze wymagania

  • Wymagamy:

  • statusu studenta

  • samodzielności

  • doświadczenia w obsłudze klienta,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • komunikatywności,

  • profesjonalizmu, odpowiedzialności,

  • systematyczności i solidności,

  • dużego zaangażowania i samodzielności w działaniach,

  • elastyczności w działaniu,

  • komunikacyjnej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • dobrze skomunikowana lokalizacja biura (ul. Bóżnicza)

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze administracyjnym, prawnym, księgowym oraz marketingowym – w zależności od preferencji.

  • pracę kreatywnym i ambitnym zespole,

  • pracę stałych godzinach od poniedziałku do piątku.

  • Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Prześlij swoje CV przez portal i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej!

Jako mPoject, mBiuro oraz mKsięgowość spełniamy kompleksowo wszystkie potrzeby polskich i zagranicznych klientów od rejestracji spółki, poprzez stałą opiekę prawną, doradztwo podatkowe i obsługę księgową aż do outsourcingu usług biurowych.

Lubimy osoby ambitne i godne zaufania, z głowami pełnymi nowych pomysłów. W zamian dajemy jasne warunki i możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz możliwość rozwijania firmy razem z nami!

Do stałej współpracy poszukujemy odpowiedzialnej i godnej zaufania osoby na stanowisko Koordynatora biura do kompleksowego prowadzenia oddziału w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy