Oferta pracy

Koordynator Biura

NOVA NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów (korespondencja, przesyłki, dokumenty księgowe),
  • kontakty z urzędami i instytucjami współpracującymi w ramach obsługiwanych nieruchomości,
  • współpraca z działem księgowości w zakresie kontroli kosztów i rozliczeń najemców,
  • nadzór oraz odpowiedzialność za prawidłowe działanie spółki pod względem formalno-prawnym i finansowym, w tym dbałość o terminowość obiegu zewnętrznego dokumentów tj. terminowe składanie deklaracji, wniosków, dokumentów,
  • kontrola nad zaopatrzeniem biura oraz obsługiwanych nieruchomości,
  • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy oraz firmami zewnętrznymi,
  • sporządzanie raportów, prezentacji, podliczeń i podsumowań realizacji projektów,
  • inne prace organizacyjno-administracyjne zlecone przez Zarząd.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego oraz pakietu office, umiejętność redagowania pism,
  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji,
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji,
  • proaktywne podejście do realizacji zadań, otwartość, samodzielność i inicjatywa.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • pakiet medyczny,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy