Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator biura

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAKO firmie

  • Barwicka 14
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAK

Barwicka 14

Poznań

Firma doradczo – szkoleniowa w związku z rozbudową struktur firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynacja działań biura
  • koordynacja projektów rozwojowych klientów dofinansowanych z PARP
  • prowadzenie i usprawnianie procesów administracyjnych biura
  • obsługa klientów przez telefon (doradztwo w zakresie oferowanych usług, przygotowywanie ofert, kontakt z klientami podczas realizacji usług)
  • zarządzanie kalendarzem biura
  • monitorowanie statusu wszystkich szans sprzedażowych
  • realizacja zadań administracyjnych związanymi z szansami sprzedażowymi
  • redagowanie materiałów wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • energia, proaktywność,  otwartość na zmiany
  • umiejętność samodzielnej pracy w środowisku wieloprojektowym
  • dobra organizacja i planowanie pracy
  • zaangażowanie i obowiązkowość
  • doświadczenie w obsłudze klientów i koordynacji procesów wewnętrznych
  • doświadczenie w obsłudze projektów dofinansowanych z PARP - mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w zespole osób pracujących z pasją
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne