Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Biura Projektów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Thermomix to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi koncernu Vorwerk, który swój rozwój zawdzięcza niepowtarzalnemu, uniwersalnemu urządzeniu, łączącemu w sobie estetykę, funkcjonalność i niezawodność. Firma Vorwerk została założona już w roku 1883 i w chwili obecnej posiada oddziały w ponad 60 krajach.

    W związku z rozwojem struktur Vorwerk Polska poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • zapewnienie zgodności projektów ze standardami organizacyjnymi i metodyką PRINCE2;
    • sporządzanie analiz, raportów, zestawień oraz prezentacji;
    • monitorowanie realizacji projektów zgodnie z ustalonymi harmonogramami;
    • nadzór nad portfelem strategicznych projektów w organizacji;
    • koordynowanie audytów wewnętrznych w zakresie zarządzania projektami;
    • wsparcie operacyjne menadżerów w zarządzaniu dokumentacją projektową;
    • nadzór merytoryczny nad rozwojem kompetencji w organizacji z zakresu zarządzania projektami (np. prowadzenie warsztatów, dzielenie się dobrymi praktykami);
    • zapewnienie skutecznej komunikacji w obszarze zarządzania projektami.

    Profil idealnego kandydata:

    • wykształcenie wyższe magisterskie;
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • umiejętność planowania oraz prowadzenia projektów kluczowych/strategicznych dla organizacji;
    • znajomość aktualnych narzędzi wspierających zarządzanie projektami;
    • teoretyczna i praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami Prince2;
    • doskonałe zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę oraz umiejętność pracy w zespole;
    • doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu;
    • biegła znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • ubezpieczenie na życie;
    • pakiet socjalny;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr  101, poz. 926 ze zm.)”