Oferta pracy

Koordynator biura projektowego

EIB Robert BulzackiO firmie

4 000‐8 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Hennela 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik

EIB Robert Bulzacki

Hennela 10

Warszawa

EIB to biuro projektowe instalacji elektrycznych, które z wieloma sukcesami działa już od ponad 15 lat. Nasz zespół ma już w sumie ponad 150 lat doświadczenia. Braliśmy udział w dziesiątkach projektów sektora przemysłowego, mieszkaniowego, publicznego. W związku z rozszerzaniem działalność o projektowanie instalacji sanitarnych poszukujemy:

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji i wsparcia w zespole projektowym
  • Koordynowanie pracą zespołów, nadzór i motywowanie oraz podejmowanie inicjatywy
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających realizację projektów
  • Wyznaczanie celów i nadawanie priorytetów
  • Pozyskiwanie nowych kontraktów dla działów
  • Nadzór nad terminowym realizowaniem projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczonymi standardami
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów powstałych na etapie projektowania zarówno w biurze jak i na etapach urzędowych
  • Optymalizację pracy zespołu projektowego
  • Tworzenie bieżących raportów dla potrzeb statystycznych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – architektoniczne / budowlane / elektryczne / sanitarne
  • Znajomość programów do projektowania – CAD, BIM
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych i przepisów prawa oraz procedur związanych z uzyskiwaniem decyzji administracyjnych
  • Znajomość MS Office
  • Dbałość o szczegóły a przede wszystkim o wysoką jakość realizowanych zadań
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność podejmowania decyzji projektowych
  • Samodyscyplina w działaniu oraz silna motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia projektowe i/lub wykonawcze mile widziane

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektów pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy