Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator biura szkoły

Weegree

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą lektorów.

  • Wystawianie faktur.

  • Obsługa klienta (telefoniczna i osobista).

  • Organizacja pracy lektorów (grafiki, sale, zajęcia).

  • Zapisy kursantów na zajęcia językowe.

Wymagania pracodawcy

  • Osoba mieszkająca w okolicach Krapkowic.

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00.

  • Znajomość pakietu MS Office, MS Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność.

Mile widziane

  • Osoba ucząca się/ studiująca.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy