Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator biura w firmie nieruchomościowej

KAMIENICA PIŁKARZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Legionów 51

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja zakupów i zamówień dla remontowanych mieszkań,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców,

  • Kontakt z kontrahentami,

  • Koordynacja realizacji dostaw,

  • Monitorowanie terminowości dostaw,

  • Współpraca z Zarządem Spółki i innymi pracownikami,

  • Wsparcie Zarządu w pracach administracyjnych: pilnowanie i koordynowanie kalendarzy, wsparcie w bieżących sprawach organizacyjnych, zaopatrzenie biura.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz skrupulatność,

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,

  • Chęć do nauki i rozwoju,

  • Podzielność uwagi,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word) w stopniu co najmniej dobrym,

  • Znajomość Dokumentów Google w stopniu co najmniej podstawowym,

  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Zainteresowanie branżą nieruchomościową będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w biurze firmy przy ul. Legionów w Łodzi, sporadyczne zadania w obrębie centrum miasta,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,

  • Wdrożenie i wsparcie ze strony zespołu,

  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy o rynku nieruchomości,

  • Pozytywną atmosferę w zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (przez pierwsze 3 miesiące, po okresie próbnym umowa o pracę)

Dowiedz się więcej o naszej firmie:

www.kamienicapilkarza.pl

Jeżeli chcesz zdobyć interesujące doświadczenie zawodowe w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie nieruchomościowej i dołączyć do naszego zespołu to zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy