Oferta pracy

Koordynator Biura

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie członków Zarządu w codziennych sprawach poprzez sporządzanie pism, prezentacji oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów

  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami Firmy w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji

  • umawianie spotkań, dokonywanie niezbędnych rezerwacji dla kadry managerskiej

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, sporządzanie zestawień oraz raportów ad hoc

  • tworzenie i kontrola wyznaczonego budżetu

  • kontakt z partnerami oraz współpracownikami Firmy

  • wsparcie w organizacji szkoleń oraz eventów wewnętrznych firmy

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe, opieka na biurem

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu zespołem administracji

  • umiejętności analityczne i biegła obsługa programów pakietu MS Office

  • komunikatywność, pogoda ducha i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • samodzielne identyfikowanie problemu i szukanie rozwiązań

  • podejmowanie decyzji w powierzonym obszarze, te łatwe i bardziej złożone

  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikacje

  • dyskrecja, poczucie odpowiedzialności

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę z ludźmi, z którymi nie sposób się nudzić

  • otwartość na Twoje pomysły – jesteśmy organizacją nastawioną na rozwój

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • platforma językowa

Klient Pracuj.pl

Rekrutacja prowadzona jest dla firmy dostarczającej wysokiej jakości usługi mobilne zajmując wiodącą i stabilną pozycją na Polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy