Oferta pracy

Koordynator Biura

COLIANO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości Biura zgodnie z przyjętymi standardami,

  • Organizowanie i koordynowanie spotkań,

  • Wsparcie w organizacji eventów firmowych,

  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą,

  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej Biura,

  • Zarządzanie budżetem administracyjnym,

  • Współpraca z zew. administracją biura w zakresie bieżących napraw i zmian organizacyjnych,

  • Dbałość o estetyczny wygląd Biura (biura, salki konferencyjne, pomieszczenia socjalne),

  • Zarządzanie powierzchnią biurową

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie , mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku Administracja lub Zarządzanie,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z gośćmi z zagranicy,

  • Znajomość obsługi MS Office i sprzętu biurowego,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Zdolność komunikacji,

  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku

To oferujemy

  • Pracę w dużej firmie rodzinnej z polskim kapitałem wiodącej na rynku słodyczy,

  • Samodzielne stanowisko,

  • Otwartość na proponowane zmiany, ulepszenia w zakresie zajmowanego stanowiska,

  • Standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy),

  • Pakiet benefitów m. in. Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do karty sportowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

COLIAN

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży wysokiej jakości artykułów spożywczych.

W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów. Główna siedziba spółki mieści się w Opatówku k. Kalisza. Grupa posiada zakłady w Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Opatówku, Kaliszu i Wykrotach. Jej wyroby trafiają na rynek polski oraz do ponad 60 państw na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 2 000 osób.

Przewiń do profilu firmy