Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Biura

Medinice S.AO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja spraw administracyjno-biurowych oraz dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura

  • Wsparcie kadry zarządzającej w realizacji bieżących zadań

  • Organizacja i koordynacja konferencji oraz wyjazdów służbowych i delegacji

  • Prowadzenie i organizacja obiegu dokumentów

  • Wsparcie zespołów realizujących projekty medyczne

  • Wsparcie procesów HR

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Swobodna obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w innowacyjnej i rozwijającej się firmie, w kameralnym, profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zgranego zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Rynkowy pakiet wynagrodzeń i świadczeń

O nas

Medinice SA to innowacyjna firma branży MedTech, która zajmuje się tworzeniem, rozwijaniem oraz

komercjalizacją innowacyjnych, bezpiecznych, małoinwazyjnych technologii medycznych w obszarach

kardiologii i kardiochirurgii. Naszą misją jest tworzenie przełomowych rozwiązań, które pozwolą

podnieść komfort życia pacjentów dzięki przyspieszeniu i poprawieniu procesu diagnostyki i leczenia

chorób układu krążenia.