Oferta pracy

Koordynator Biura

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego i sprawnego funkcjonowania biura

  • Koordynowanie działań biurowych i administracyjnych (regularna komunikacja z pracownikami)

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz zapewnienie ciągłości świadczonych przez nich usług

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów przychodzących/wychodzących

  • Obsługa procesu zakupowego

  • Koordynacja zgłoszeń wewnętrznych

  • Współpraca z zespołem administracji

  • Dbanie o estetykę i funkcjonalność przestrzeni biurowej

  • inne prace organizacyjno-administracyjne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (administracja biura)

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności programy Word, Excel, Outlook),

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Świetne umiejętności interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy i motywacja do działania,

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

  • Szukamy osoby komunikatywnej, energicznej, skorej do pomocy, cechującej się wysoką kulturą osobistą i dbałością o estetykę otoczenia :)

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Od ponad 20 lat dostarczamy technologię pozwalającą na realizację transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa biznesowego i technologicznego, tworzenia oprogramowania począwszy od analizy, przez projektowanie architektury, wdrażanie i integrację aplikacji, aż po szerokie wsparcie, utrzymanie i rozwój.

Nasze portfolio to ponad 500 projektów, realizowanych dla średnich i dużych firm, w tym polskich i zagranicznych liderów swoich branż np.: Leroy Merlin, RTV Euro AGD, Top Secret, Volkswagen Group Polska, Onninen, Tubądzin, Mostostal Warszawa, Archicom, The Greenbrier Companies

Przewiń do profilu firmy