Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Biura

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Jerzmanowska 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.

Jerzmanowska 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu

  • wykonywanie zadań związanych z obsługą przesyłek pocztowych / kurierskich

  • przygotowywanie dokumentów wewnątrzfirmowych

  • wykonywanie zadań związanych z ochroną danych – RODO - zadanie przewidziane do realizacji w dalszej perspektywie

  • bieżąca współpraca z Działem Finansowym oraz z Działem IT

  • współpraca z dostawcami – m.in. w zakresie zakupów artykułów biurowych/ materiałów eksploatacyjnych/ sprzętu biurowego

  • obsługa / serwis urządzeń biurowych

  • zadania w zakresie serwisu telefonów komórkowych

  • obsługa wizyt i podróży służbowych

  • bieżąca współpraca i piecza nad firmą sprzątającą i agencją ochrony

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość MS Office, zwłaszcza programu Excel

  • umiejętności komunikacyjne

  • systematyczność i umiejętność samodzielnego organizowania pracy

  • skrupulatność w realizacji zadań

  • takt, wysokie poczucie odpowiedzialności, nastawienie zadaniowe, inicjatywa

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie korporacyjnej

  • możliwość rozwoju drogi zawodowej i rozwoju profesjonalnych kompetencji

  • pracę na pełny etat-bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Stanley

  • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę

  • przejrzysty plan urlopowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowania – powiązany z wynikami bussinesowymi zakładu oraz realizacją wyznaczonych zadań) oraz coroczne zmiany systemowe poziomu wynagrodzeń w zakładzie

  • nagrody jubileuszowe, począwszy od 3 lat stażu pracy w zakładzie

  • wyjątkowo atrakcyjny program emerytalny – PPE (w całości finansowany przez Pracodawcę)

  • unikalny program wsparcia pracowników EAP ( Employee Assistance Program), obejmujący obszar prawny, wsparcie psychologiczne oraz doradztwo finansowe)

  • pakiety medyczne o szerokim zakresie świadczeń

  • karnety na zajęcia rekreacyjne oraz bilety kinowe w systemie „BENEFIT”; imprezy zakładowe (piknik, spotkanie świąteczne, spotkania integracyjne dla poszczególnych zespołów pracowniczych, świąteczne „extra – świadczenie” pieniężne, paczki mikołajowe)

  • dogodny dojazd – zakład mieści się kilkaset metrów od AOW, 7 km od centrum Wrocławia

Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o.

www.sbdinc.pl www.bostitch.pl

StanleyBlack&Decker to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Zarówno Stanley, jak i Black&Decker to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Koncern zatrudnia obecnie ponad 55 000 pracowników, w ponad 160 zakładach i centrach dystrybucyjnych w USA, w Europie i w Azji. Firma w dalszym ciągu dynamicznie się rozwija – aktualnie, w skali globalnej realizowany jest Program SFS 2.0 – który zakłada znaczy i przyspieszony wzrost pod względem wielkości, wartości i zakresu działania, jak również otwiera nowe możliwości przed pracownikami. Od 1992 roku, w Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o., w nowoczesnym, rozwijający się zakładzie produkujemy pełen asortyment gwoździ (około 1 000 typów) do pistoletów pneumatycznych.

Przewiń do profilu firmy

Adres siedziby firmy (miejsce pracy)

Stanley Fastening Systems Poland

ul. Jerzmanowska 4, 54-519 Wrocław

(7 km od centrum Wrocławia, 800 metrów od obwodnicy autostradowej, dojazd autobusami: 609, 109 lub 129 oraz PKP relacji Legnica - Wrocław Żerniki)