Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Biura z językiem niemieckim

AXXONSOFT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy i bieżąca obsługa biura;

  • Koordynacja współpracy z biurami europejskimi;

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji w firmie;

  • Fakturowanie i koordynacja licencjonowania;

  • Prowadzenie administracji i dokumentacji;

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z zagranicznymi oddziałami firmy;

  • Organizacyjne wsparcie szkoleń, webinarów, spotkań w biurze, obsługa gości;

  • Prowadzenie kalendarza spotkań;

  • Organizacja i udział w targach, konferencjach i innych imprezach branżowych;

  • Opracowanie tłumaczeń z materiałów anglojęzycznych;

  • Bieżące zarządzanie stroną www, social media i digital marketing;

  • Koordynacja działań reklamowych i marketingowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Rzetelność, dokładność, samodzielność oraz kreatywność w działaniu;

  • Komunikatywność;

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Mile widziane

  • Znajomość języka hiszpańskiego lub francuskiego;

  • Zainteresowania techniczne;

  • Znajomość programów graficznych.

  • Wiedza z zakresu marketingu;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i realizacji na samodzielnym stanowisku;

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji;

  • Różnorodność wykonywanych czynności;

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

AXXONSOFT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management). Firma posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie i współpracuje z ponad 2500 przedsiębiorstw zajmujących się systemami bezpieczeństwa.

Przewiń do profilu firmy