Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator biura z językiem niemieckim

A&S Elektrotechnik GmbHO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola pracy sekretariatu,

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji w firmie,

  • Prowadzenie administracji i dokumentacji,

  • Przygotowywanie faktur, sprawozdań, raportów,

  • Współpraca z działem księgowości , menagerami oraz pracownikami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, preferowany germanista,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 5 lat),

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych,

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dokładność i rzetelność,

  • Dobra komunikatywność,

  • Znajomość obsługi programów MS Office,

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Interesującą pracę w niemieckiej firmie,

  • Rozwój kwalifikacji zawodowych,

  • Różnorodność wykonywanych czynności,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku.