Oferta pracy

Koordynator Biura Zarządu

Zadbano

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Prezesem, wspieranie w realizacji bieżących zadań

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Zarządu oraz dbanie o jego sprawne i efektywne funkcjonowanie

  • Administrowanie kalendarzem spotkań, potwierdzanie obecności uczestników

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie zapewnienia efektywnej wymiany informacji

  • Przygotowywanie, weryfikowanie, redagowanie dokumentów i pism na potrzeby Członków Zarządu

  • Uczestniczenie w spotkaniach Zarządu, sporządzanie dokumentacji ze spotkań

  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz z działalności firmy

  • Nadzorowanie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi, przygotowywanie pism i odpowiedzi w związku z otrzymaną korespondencją

  • Ścisła współpraca z Działem Prawnym

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość programów biurowych (Office, Gsuite)

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność planowania i organizacji

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Dofinansowanie do karty sportowej,

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy