Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ Brygadzista

HR for Business Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową realizacją umowy dotyczącą utrzymania czystości,

  • Zarządzanie codzienną pracą pracowników i rozliczanie ich czasu pracy,

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,

  • Nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny,

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów,

  • Właściwe reprezentowanie przedsiębiorstwa na zewnątrz w kontaktach z przedstawicielami zleceniodawcy,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami kontrahentów.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zdolności organizacyjne, w tym umiejętności planowania pracy, zdolności komunikacyjne,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowaniu decyzji,

  • Odznaczanie się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą,

  • Umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość MS Office,

  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo - do 10 każdego miesiąca,

  • Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer),

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 571-330-165 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży usług – poszukuje:

Koordynatora/ Brygadzisty

Miejsce pracy: Gdańsk

Port Lotniczy

Przewiń do profilu firmy