Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator/Brygadzista usług porządkowych - tereny zewnętrzne

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hombre Service Sp. z o.o. jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych oraz ochrony.

    Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZADANIA:

    • wyznaczanie zadań, nadzór oraz kontrola prac związanych z obszarami zewnętrznymi
    • bieżący kontakt z Administratorami budynków
    • prace fizyczne tj. koszenie, mechaniczne odchwaszczanie itp.
    OCZEKUJEMY:
    • doświadczenia w pracy na stanowisku Brygadzisty lub Koordynatora
    • umiejętność pracy w grupie
    • zaangażowania w wykonywanie zadania
    • komunikatywność
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego – polisa na życie
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej Firmie prosimy o przesłanie swojego CV poprzez kliknięcie w przycisk:
    Informujemy, że CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte.

    Aplikacji nie odsyłamy.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp. z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Koordynator/Brygadzista usług porządkowych - tereny zewnętrzny na potrzeby: obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji”

    „ Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie"

    "Oświadczam ponadto, że jestem świadoma/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

    W przypadku załączenia zdjęcia prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w procesie rekrutacji.”