Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Budowy / Inżynier Budowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Banku Danych o Inżynierach - inwestor i deweloper projektów handlowych i mieszkaniowych - poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    9364

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad realizacją kontraktu z imienia inwestora pod kątem znajomości z projektem, wytycznymi inwestora oraz sztuką budowlaną
    • rozliczanie GW, wykonawców bezpośrednich
    • organizacja dostaw inwestorskich, egzekwowanie jakości
    • nadzór nad postępem prac oraz odpowiedzialność za budżet i harmonogram realizacji
    • organizacja budowy i uczestników w ramach budowy
    • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
    • rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych
    • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż. budownictwa)
    • mile widziana specjalizacja ogólnobudowlana, sanitarna lub elektryczna
    • mile widziane uprawnienia budowlane
    • 1-2 przeprowadzone inwestycje budowlane (budowa z lokalami pod wynajem) o minimalnym budżecie 8 mln jako Inżynier Budowy
    • znajomość AutoCad 2D, Exel
    • prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • interesującą pracę w renomowanej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej ofert pracy dla inżynierów na stronie www.bdi.com.pl.

    Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.