Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Budowy

Elbud Katowice Sp. z o.o.

Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie przygotowaniem obiektu inwestycyjnego do realizacji oraz opieka nad obiektem w trakcie realizacji,

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy / Projektu

  • Współpraca z Inwestorem, dostawcami oraz biurem projektowym, w tym analiza i ocena dokumentacji

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami

  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych niezbędnych do zakupu materiałów i usług na realizowane projekty

  • Bieżące dokonywanie zakupów materiałów i usług na potrzeby budów

  • Sporządzanie zleceń na podwykonawstwo

  • Przygotowanie danych do umowy

  • Rozliczanie faktur za zakupione materiały

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie elektryczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi programów MS Office, zwłaszcza MS Word oraz Excel

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami i klientami

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Znajomość branży elektroenergetycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach branży energetycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Elbud Katowice Sp. z o.o. działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego zajmującym się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć. Przez okres swojego istnienia wybudował lub zmodernizował kilkanaście tysięcy kilometrów linii oraz kilkaset stacji o napięciu 110 kV, 220 kV i 400 kV zlokalizowanych na terenie całej Polski. Ponad 75-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym. Elbud Sp. z o.o. to również ludzie – osoby z pasją, dążące do rozwoju zarówno firmy, jak i pracujące nad rozwojem osobistym.

Przewiń do profilu firmy