Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Budowy - Kierownik Budowy

HausWerk

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja budowy,

  • kontraktowanie Podwykonawców,

  • bieżąca kontrola postępu i jakości prac,

  • raportowanie w zakresie bieżącego harmonogramowania, budżetu oraz jego prognoz,

  • zarządzanie fakturowaniem i należnościami inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane,

  • minimum dwuletnie doświadczenie przy realizacji obiektów budowlanych,

  • łatwość komunikacji z Klientem Indywidualnym,

  • mobilność, prawo jazdy kategorii B,

  • sumienność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • własna działalność gospodarcza.

To oferujemy

  • możliwość realizacji marzeń naszych Klientów,

  • elastyczne warunki współpracy,

  • precyzyjne warunki wynagrodzenia.

O nas

HausWerk wywodzi się z firmy PalettenWerk – jednej z największych firm branży drzewnej i największego producenta palet drewnianych w Europie Środkowo-Wschodniej.

HausWerk oferuje najwyższej jakości konstrukcje drewniane domów jednorodzinnych w systemie prefabrykacji ciężkiej typu niemieckiego, od projektu po realizację do stanu deweloperskiego. Domy i budynki powstają w oparciu o powtarzalne elementy konstrukcyjne. Na wykonanych indywidualnie fundamentach montowane są prefabrykowane ściany, stropy i panele dachowe.

Oferujemy pełną możliwość dowolnej konfiguracji różnych wariantów bryły budynku, elewacji i wnętrza, co pozwala na zaoferowanie finalnym Obiorcom w pełni zindywidualizowanych obiektów.