Oferta pracy

Koordynator budowy

Echo Investment S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac ekip wykonawczych.

  • Kontrola przebiegu prac i ich zgodności z założonym harmonogramem.

  • Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych.

  • Organizowanie prac w sposób pozwalający na utrzymanie całości projektu w zakładanych ramach czasowych.

  • Prowadzenie negocjacji z wykonawcami.

  • Nadzorowanie tworzenia dokumentacji powykonawczej.

  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP.

Nasze wymagania

  • Min. 8 lat doświadczenia w budownictwie (w tym min. 2 lata w budownictwie mieszkaniowym).

  • Ukończonych studiów na kierunku Budownictwo.

  • Posiadania uprawnień budowlanych.

  • Znajomości narzędzi t.j. AutoCad, MS Project.

  • Umiejętności planowania pracy oraz sumienności.

  • Bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych.

  • Atutem będzie umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.

To oferujemy

  • Umowę o pracę/ kontrakt B2B.

  • Prywatną opieką medyczną oraz kafeterię benefitów

  • Będziesz miał/a okazję współpracować z zespołem profesjonalistów, którzy wprowadzą Cię w codzienne obowiązki oraz podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcje promocyjne z partnerami biznesowymi

Echo Investment jest deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy