Logo Pracuj.pl

Koordynator Budowy

GLOBAL SUB-TEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
13 000–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • drukowanie dokumentacji
  • pozyskiwanie planów położenia mediów z instytucji publicznych i prywatnych
  • nadzór nad mieszkaniami pracowniczymi (kontakt ze spółdzielniami wynajmującymi)
  • pomoc w komunikacji pracownikom polskojęzycznym
  • kontakt z kierownikami budowy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • gotowość do pracy w delegacji
  • dobra znajomość pakietu Office
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i chęć uczenia się
  • kreatywne reagowanie na bieżące potrzeby
  • mile widziana znajomość branży

To oferujemy

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • samochód służbowy na miejscu
  • opłacone ubezpieczenie społeczne w Polsce, podatek dochodowy w Niemczech -system pracy: 11dni w delegacji, 3 dni w domu
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • perspektywa długoletniej współpracy

O nas

Założona w 2012 roku intensywnie rozwijająca się firma zajmująca się budową sieci światłowodowych.

Koordynator Budowy, Niemcy