Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator budowy

DAMANS DAK POLSKA sp. z o.o.

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem wykonywanych prac budowlanych (w zakresie wykonywania pokrycia dachów płaskich oraz elewacji z płyt warstwowych),

  • Przygotowanie i organizacja budowy,

  • Znajomość warunków umownych realizacji powierzonych zadań oraz dokumentacji kontraktu (projekt, umowa) ,

  • Kontrola dostaw materiałów (sprawdzanie ilościowe i jakościowe),

  • Opracowywanie harmonogramu prac oraz kontrola zgodności postępu robót z harmonogramem,

  • Opracowanie korespondencji z Inwestorami, podwykonawcami na realizowanych budowach,

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych robót,

  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych i końcowych zadań, przekazywanie protokołów odbioru do przełożonych,

  • Podejmowanie w uzgodnieniu z przełożonymi innych działań niezbędnych do zapewnienia terminowego zakończenia prac,

Nasze wymagania

  • Znajomość i obsługa programu AutoCAD lub innych pokrewnych (ZW Cad. GStar CAD, itp.),

  • Znajomość obsługi programów Excel, Word,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Samodzielność, Zaangażowanie, Dokładność,

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B;

  • Praca w delegacji na terenie Niemiec

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej firmie;

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;

  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków;

O nas

Damans Dak Polska Sp. z o.o. zajmuje się wszystkimi formami płaskich pokryć dachowych z tworzyw sztucznych (membrany PVC, TPO/FPO, EPDM) wraz z przygotowaniem (ułożeniem) podłoża w postaci blachy trapezowej na wielkopowierzchniowych dachach przemysłowych.