Oferta pracy

Koordynator budowy - Site Manager

Fibat Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

FIBAT Sp. z o.o., wielobranżowe Biuro Projektów z siedzibą w Warszawie, w ramach koordynowanych przez siebie inwestycji, poszukuje do pracy w okolicach Krakowa kandydatów z branży konstrukcyjno-budowlanej na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja budowy, w tym koordynacja działań wszystkich uczestników procesu budowlanego (Inwestor, Generalny Wykonawca, Projektant, Inspektorzy Nadzoru, etc.)
  • Prowadzenie cotygodniowych narad koordynacyjnych na terenie inwestycji i redagowanie sprawozdań
  • Prowadzenie spotkań technicznych wymaganych dla prawidłowego przebiegu Inwestycji
  • Bieżąca kontrola realizacji inwestycji
  • Kontrola robót wykonanych przez Generalnego Wykonawcę pod kątem zgodności z zawartą umową oraz prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej oraz zasadami BHP
  • Opracowanie szczegółowego harmonogramu robót, kontrola nad przestrzeganiem harmonogramu podczas realizacji robót przez Generalnego Wykonawcę
  • Udział w procesie odbioru prac
  • Podejmowanie czynności mających na celu zabezpieczenie praw i interesów Inwestora na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek: budownictwo
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na budowie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego (uprawnienia nie są wymagane)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa i zaangażowanie podczas prowadzenia budowy

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • stabilne zatrudnienie

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną klikając w przycisk:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy